poniedziałek, 9 kwietnia 2012

Chomiczy apel o pomoc!

Chomik w potrzebie!

Chomik potrzebuje pomocy i odwołuje się do waszych dobrych serc. Pomóżcie jego sfrustrowanemu już rozumkowi dojść do siebie i wybawcie z opresji. Otóż Chomik ma pomysł i to nie jeden. Chomik chce się rozwijać i chce, żeby zaglądanie do jego Kroniki było dla wszystkich jeszcze większą przyjemnością. Co go zatem powstrzymuje? Otóż Chomik czasem nie do końca daje sobie radę z obsługą swojego bloga - wiadomo łapki krótkie, a literki od siebie tak oddalone. Jednak nie o to mu teraz chodzi, już się tańczyć po klawiaturze nauczył i zgrabnie przeskakiwać między klawiszami również. Śmiga, jak się patrzy. Jednak oprócz czysto fizycznych problemów jakie napotyka na swej drodze są też i te umysłowe. Zwierzątko wszak tak niewielkie rozumek posiada dość skromnych rozmiarów, w związku z czym wszystkich talentów pomieścić tam nie zdoła. Chciał sobie bowiem podzielić bloga na kilka kategorii wykorzystując gadżet o nazwie "Strony", lecz za nic w świecie nie może rozkminić jak prawidłowo z niego skorzystać i uzyskać pożądany efekt. Dlatego też apeluje do wszystkich wyżej rozwiniętych od niego istot, odwołując się do ich wrodzonej dobroci i chęci niesienia pomocy o oświecenie go w kwestii działania tej jakże zaawansowanej technologii.

Jeśli tylko ktoś zechciałby mu pomóc, Chomik czeka pod tym oto adresem - marwa89@wp.pl gotowy wyjaśnić dokładniej swój problem oraz chłonąć przekazaną mu wiedzę, niczym mała puchata gąbka. Ma nadzieję, że nie pozostawicie go samemu sobie.

2 komentarze:

 1. Oj, biedny Chomiku, ale i Chomiku ambitny! Niestety nie potrafię Ci pomóc, bo sama korzystam z najprostszych tylko funkcji, ale z ciekawością będę obserwować rozwój Twojego bloga. A jak już posiądziesz tą wiedzę tajemną, to może się podzielisz? Pozdrawiam serdecznie i (jeszcze) świątecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Podzieli się Chomik, z chęcią podzieli,
  jak tylko ktoś mu tych cennych wskazówek udzieli.
  Nadzieję żywi, iż rychło to będzie
  i więcej blogowych umiejętności zdobędzie.
  A gdy już biegle blogowe pozna arkana
  Chomicza Kronika rad innym udzielać już będzie sama ;)

  OdpowiedzUsuń