piątek, 20 lipca 2012

Brum, brum i w świat :)

Chomik wstał, spakował plecak, zabrał ze sobą przyjaciół (książki) oraz swoją drugą połówkę :* i wyruszył na poszukiwanie przygód! Wróci do Was za tydzień z nowymi recenzjami albo recenzją :P, ponieważ jest właśnie w trakcie pochłaniania "Filarów ziemi" Kena Folleta i jest to niewątpliwie jeden z największych grubasków z jakimi kiedykolwiek miał do czynienia (832 str) Miejmy jednak nadzieję, że starczy mu też czasu na coś więcej. Tyle bowiem ma jeszcze książek do przeczytania w swym krótkim chomiczym życiu. :) 

Tymczasem życzy Wam wszystkim udanych wakacji i tak nieskromnie sobie - ładnej i słonecznej pogody. A teraz bruuum! :)

11 komentarzy:

 1. Hahahahaha xD

  OdpowiedzUsuń
 2. wypocznijcie sobie i wpadajcie do Nas do Kiekrza ;DDD

  DiŁ

  OdpowiedzUsuń
 3. Udanego wyjazdu i wypoczynku :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zazdroszczę - i wakacji, i książki :) Odpoczywaj!

  OdpowiedzUsuń
 5. Życzę udanego wypoczynku :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Jako że mój ostatni konkurs, w którym do zdobycia była książka "Marzyciele i pokutnicy" mógł naruszać warunki organizowania takiego przedsięwzięcia, jestem zmuszona wycofać wszystkie dotychczasowe zgłoszenia i na nowo ogłosić zasady zabawy. Mam nadzieję, że się nie pogniewacie, i zgłosicie się do zabawy jeszcze raz na nowych warunkach.

  OdpowiedzUsuń
 7. Niestety musiałam anulować moje rozdanie po przeczytaniu tego artukułu http://www.playr.pl/2010/09/organizujesz-konkurs-na-blogu-narazasz-sie-na-12-mln-zlotych-kary-wywiad-z-robertem-kamieniarzem/. Przepraszam za zamieszanie.

  Udanego wypadu :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Dziękuję Wam wszystkim - wypoczynek był zacny :)

  OdpowiedzUsuń