sobota, 11 maja 2013

Takiego polowania to jeszcze nie było!

Mowa o II edycji akcji "Książka za 1zł" organizowanej 15 kwietnia, wspólnie przez KodyRabatowe.pl oraz księgarnię internetową Matras. Dowiedziałam się o niej zupełnie przypadkiem z fb, jakoś na godzinę przed jej rozpoczęciem i postanowiłam wykorzystać moją chomiczą zręczność i refleks, by znaleźć się w gronie 200 szczęśliwców, którzy będą mogli nabyć jedną z proponowanych przez księgarnię książek za symboliczną złotówkę.

Pomyślałam: "Spróbuję, a nuż się uda" i wiecie co? Po 4 godzinach walki udało się! :D Przezwyciężyłam wszystkie trudności. Niczym mistrz Yoda ćwiczyłam swą cierpliwość, by nie wyjść z siebie, gdy padły serwery księgarni i nie szło się dostać na ich stronę, nie marząc już nawet o złożeniu jakiegokolwiek zamówienia. Później, niczym mityczny Syzyf stawiałam kolejne kroki na drodze do pochwycenia upatrzonej przeze mnie pozycji, będąc wielokrotnie strącaną do punktu wyjścia. Nie poddałam się jednak. W sumie to nie wiem dlaczego, ale cały czas wierzyłam, że w końcu tę książkę dostanę :)

Opłaciło się być wytrwałym i nie żałuję, bo tak czy siak spędziłabym ten czas najprawdopodobniej przed komputerem, a przynajmniej w jego pobliżu. Zresztą nie oszukujmy się, odświeżałam stronę robiąc w międzyczasie mnóstwo innych rzeczy i myślę, że to właśnie dzięki temu, nie piekliłam się tak bardzo z powodu tej całej fatalnej organizacji. Jako, że książkę już odebrałam, mogę się nią pochwalić^^


A może Wam również udało się upolować jakąś zdobycz podczas tej akcji? :)

15 komentarzy:

 1. Książki upolować mi się nie dało, ale 3 wirusy na komputerze owszem...

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie brałam udziału, ale ,,Życie Pi" zakupiłam i coś czuję, że to będzie niesamowita przygoda :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie miałam pojęcia o takiej akcji! Szkoda, że przegapiłam. Gratulację! Podziwiam Twoją cierpliwość :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję! O akcji nie słyszałam, ale przypuszczam że mrowie zainteresowanych skutecznie by mnie odstraszyło :-)
  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja prawie upolowałam "Nawałnicę mieczy", gdyby nie to, że przed ostatnim krokiem wywaliło mnie całkiem z koszyka, a później miałam ją za 40zł, bo kod nagle zrobił się nieaktualny...Także po tej akcji pozostał mi niesmak, podobnie jak wielu innym osobom.

  OdpowiedzUsuń
 6. No gratuluję zdobyczy!:)

  Zawsze zazdroszczę ludziom owocnego udziału w takich akcjach - z moim dychawicznym łączem nie mam najmniejszych szans.

  OdpowiedzUsuń
 7. Mnie się nie udało nic upolować, ale "Życie Pi" mnie kusi :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratuluję zdobyczy :) czekam na Twoja recenzje :)
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja przez dwa dni mówiłam sobie, że będę czatować na godzinę 18 tego dnia. I wiecie co? Przegapiłam!! Zapomniałam o tej akcji. A szkoda, bo może akurat udałoby mi się coś upolować...

  OdpowiedzUsuń
 10. Gratuluję! Szkoda, że nie wiedziałam

  OdpowiedzUsuń
 11. Gratuluję :) Ja się znudziłam po półgodzinie :) Nie mam cierpliwości chyba, heh. Ale "Życie Pi" to świetna książka :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Nie miałabym cierpliwości, ale Tobie gratuluję, tym bardziej, że wybrałaś świetną książkę. :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Mnie się nie udało, a próbowałam chyba z godzinę. ;) Dobrze, że nie złapałam żadnego wirusa jak Antyśka. Ale Tobie gratuluję zdobyczy :)

  OdpowiedzUsuń
 14. gratuluję sukcesu i wytrwałości, ja ostatnio poszalałam w księgarni Znaku kiedy dali ksiażki po 10zł :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Gratuluję wytrwałości! Mojemu koledze się nie udało i strasznie się na tą całą akcję obraził, ale miło widzieć, że komuś się powiodło. I książka przezacna, chciałam ją przeczytać już dawno, ale mnie przemysł filmowy ubiegł i teraz nie idzie pożyczyć...

  OdpowiedzUsuń