czwartek, 29 sierpnia 2013

Pocztówka z wakacji!

Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich czytelników Kroniki Chomika!
Kochani, jednak nie zabrałam ze sobą "Historyka". W pierwszą podróż pojechała "Siostra" - recenzja ukaże się wkrótce, a teraz towarzyszy mi "Kalendarzyk niemałżeński" oraz spontaniczna pożyczka - "Na piaskach pustyni" autorstwa Rosie Thomas.

Bawię się wyśmienicie i zrobiłam sobie wolne od wszystkiego, w tym jak już pewnie zdążyliście zauważyć, również od mojej ukochanej Kroniki. Mam nadzieję, że mi to wybaczycie. Odkupię swe winy zaraz po powrocie, a trzeba Wam wiedzieć, że kilka książek już niecierpliwie czeka, aż skrobnę na ich temat kilka słów :P

Chociaż lato chyli się już ku końcowi życzę Wam wszystkim jeszcze dużo słońca i uśmiechu na twarzy. Do usłyszenia, a właściwie przeczytania, wkrótce!

Chomik Podróżnik :)

9 komentarzy:

 1. Świetna pocztówka! Życzę mi masy odpoczynku i dobrej zabawy, zasłużyłaś na to :) A Kronice nic się nie stanie, blogom to nawet wychodzi na zdrowie jak się je na chwilę zostawi :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Baw się dobrze i wracaj szybko, najlepiej z gotowym tekstem :D
  pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 3. Wypoczywaj i ciesz się słońcem :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Oryginalna pocztówka, podoba mi się :) Pozdrawiam Cie Chomiku-Podróżniku :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jaka oryginalna pocztówka :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ale super! :) Ja dopiero znad morza wróciłam, więc wcale Ci...nie zazdroszczę :) Choć może odpoczynku... Baw się dobrze!

  OdpowiedzUsuń
 7. Cudna pocztówka :) Dobrego wypoczynku

  OdpowiedzUsuń
 8. Do przeczytania, czekam na recenzję :-)

  OdpowiedzUsuń