czwartek, 31 października 2013

Krótkie ogłoszenie ;)

Kochani z racji tego, że początek nadchodzącego miesiąca jest dla wielu osób czasem szczególnym przedłużam termin podsyłania linków do Waszych październikowych recenzji (Wyzwanie od A do Z) do poniedziałku, czyli 4. listopada . Podsumowanie pojawi się ok wtorku myślę. Żeby Was dodatkowo zmobilizować zaznaczę, iż moja recenzja również ukaże się z opóźnieniem ;)4 komentarze:

 1. A ja jak na złość wszystko w tym miesiącu czytam na "S". Ale jak przyjdzie "S" to pewnie nic nie przeczytam na tą literę :/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też poległam na polu Twojego wyzwania :( Trudno jest sobie tak dobrać lektury, żeby zdążyć ze wszystkim, ale zawsze warto próbować ;)

   Usuń
 2. Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w moim pierwszym autorskim WYZWANIU czytelniczym "Literacka Korona Ziemi" :) Będzie mi bardzo miło, jeżeli Ci się spodoba :) Wyzwanie skierowane jest również do osób nie posiadających blogów.
  Wszystkie informacje znajdziesz na moim blogu w zakładce "Literacka Korona Ziemi" :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za zaproszenie ;) Na pewno do Ciebie zajrzę, żeby dowiedzieć się więcej o tym wyzwaniu, ale podjęłam już ich tyle, że wątpię czy dam radę z kolejnym :) Pozdrawiam!

   Usuń