czwartek, 19 lutego 2015

Zapomniane urodziny + kilka refleksji

Czasami przychodzi mi na myśl, że bardziej, niż Chomika przypominam pewnego Misia o Bardzo Małym Rozumku (grafika dla niewtajemniczonych),

który pomimo wielu niezaprzeczalnych zalet i przymiotów zapomina czasem o rzeczach niewybaczalnych do zapomnienia jak np. URODZINY BLOGA!

Czuję się niemalże tak, jakbym zapomniała o urodzinach swojego dziecka, a szkrab jest już całkiem spory, bo liczy sobie trzy zimy (primo urodził się 12 stycznia 2012 r., secundo do wiosny jeszcze nam trochę czasu niestety zostało :P).

źródło

Przez te 3 lata, które jestem tu z Wami sporo się w moim życiu wydarzyło i patrząc na to wszystko z obecnej perspektywy nieskromnie powiem, że jestem dumna, iż ten blog mimo wszystko nadal istnieje i w jakiś sposób znalazł swoje miejsce w sieci. Skromne, bo skromne, ale jednak.

Wiem, że pisałam z różną częstotliwością, a już na pewno z różną jakością, ale to co mnie cały czas tu trzyma, to jakaś tam satysfakcja jaką daje mi pisanie - już nie wspomnę o nagłym przypływie radości, gdy wiem, że ktoś te moje wypociny od czasu do czasu czyta :P

Ostatnio jednak trochę Wam i sobie samej naobiecywałam i tych obietnic nie spełniłam, bo miał być konkurs, miało być podsumowanie Wyzwania od A do Z i miało być nowe wyzwanie, a tu postów jak na lekarstwo i żadnych tłumaczeń. Z brania udziału w różnych wyzwaniach już jakiś czas temu też się wycofałam. Mówiąc najogólniej przygniotła mnie trochę szara rzeczywistość i problemy, które zepchnęły pisanie na dalszy plan. Dzisiaj już żadnych obietnic składała nie będę. Od czasu do czasu po prostu postaram się Was czymś mile zaskoczyć, tak żebyście o mnie zupełnie nie zapomnieli ;)

Tyle na dziś, miłego wieczoru wszystkim i do przeczytania niedługo mam nadzieję :)6 komentarzy:

 1. Gratuluję!
  Rozumiem trudności w systematycznym pisaniu, brak czasu, itp. Oby tego było więcej.

  Nowe wyzwania nie są konieczne, ale podsumowanie wyzwania od A do Z chętnie przeczytałabym :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Pisz, kochana, pisz, lubię czytać Twojego bloga :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulację, gratulację! Bardzo ciekawy blog, będę zaglądać.

  http://hamstersaremylife.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Kochani, dziękuję za wszystkie miłe słowa ;)

  OdpowiedzUsuń